وحدت و انسجام ملت فتنه جدید را خنثی می کند

وحدت-660x330

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(علیه السلام) گفت: نباید مشکلات مردم بهانه ای برای سوء استفاده جریان های ضد انقلاب و بیگانه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز در جمع فرماندهان،  و رزمندگان سپاه قمربنی هاشم علیه السلام به تشریح مسایل روز پرداخت.

روحانی و عضوهیأت رزمندگان اسلام استان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول ۴۰سال از عمر بابرکتش درابعاد مختلف به رشد و شکوفایی قابل توجهی رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز افزود:در جهت استقلال سیاسی پیشرفت مهم و قابل توجهی داشته ایم. در عرصه فن آوری های نوین، دانش هسته ای، سلول های بنیادین، و در بُعد نظامی و دستیابی به سلاح های متعارف دفاعی، بحمدالله از توان بالایی برخورداریم.

روحانی و عضوهیأت رزمندگان اسلام استان با اشاره به پیشرفت های به دست آمده در عرصه دفاعی و صنعت موشکی اظهار کرد: تمام این موفقیت ها و پشرفت ها به همراه دارا بودن روحیه استقلال و ظلم ستیزی و استکبارستیزی و روحیه انقلابی و دینی ملت بزرگ ایران باعث شده که امروز به یک کشور مستقل و تأثیرگذار در منطقه و جهان باشیم .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران موازنه قدرت را در منطقه و جهان به هم زده است. تمام اینها مرهون وحدت، همدلی و همراهی ملت ایران تحت رهبری های داهیانه و بی نظیر حضرت امام(ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) عزیز بوده است، که راه روشن و نورانی انقلاب اسلامی را به جهانیان و ملت های مسلمان در منطقه معرفی و نشان داده است.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز با اشاره به نقش نظام سلطه و در رأس آنها آمریکا، رژیم صهیونیستی و جیره خواران منطقه ای ومزدورشان در مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی و انواع هجمه های سخت، نیمه سخت، نرم و … برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فشار برملت بزرگ ایران، تأکید کرد: همه ملت با همدلی، اتحاد و حضور در صحنه تحت فرماندهی امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب، توانسته در برابر شرق و غرب بایستد، که همه در مقابل ایران صف آرایی کرده بودند.

روحانی و عضوهیأت رزمندگان اسلام استان با اشاره به شکست دشمنان جمهوری اسلامی ایران در جنگ های نیابتی منطقه و همچنین پیروزی جبهه مقاومت، گفت: آمریکا و متحدانش دچار شکست های پی در پی و راهبردی شده اند؛ لذا دنبال ضربه زدن به ملت بزرگ ایران هستند و دنبال این هستند که جمهوری اسلامی را از درون دچار چالش کنند و در این راستا هم سرمایه گذاری ها و هزینه های فراوانی انجام داده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز ادامه داد: در چند روز گذشته شاهد بودیم که بعضی از مردم نسبت به مشکلات اقتصادی و معیشتی اعتراضاتی داشتند، که البته این مسئله ای پذیرفته است و مسئولین و دولتمردان هم باید به مشکلات و مطالبات مردم رسیدگی کنند و دنبال حل مشکلات و پاسخگویی به مطالبات آنها باشند؛ اما نباید این مشکلات بهانه ای برای سوء استفاده جریان های ضد انقلاب و بیگانه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.